Bilmesem Genel Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. Telif Hakları

Telif Hakları

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
65 0
LOGO

Telif Hakları isimli bu sayfamız, paylaşacağımız içeriklerin yapısı hakkında bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur.

Web sitemiz asla film izleme sitesi değildir. İçerik bakımından bir genel blog sitesidir ve hayata dair hemen her konuda içerik paylaşımı yapılmaktadır.

Paylaşacak olduğumuz bazı film tanıtım makalelerinin içerisinde yer alan film afişi, filme dair fragman ve yine fragman videosunun ekran görüntüleri gibi paylaşılan materyaller, insanlara bahsi geçen film hakkında daha detaylı bilgi verebilmek adına kullanılmaktadır. Web sitemiz içerisinde asla filmin kendisi yer almayacaktır. Paylaşılan fragmanlar Youtube isimli platformdan gömme yöntemi ile paylaşılmaktadır ve asla kendi sunucumuzda barındırmamaktayız. Yine filme dair afiş veya benzeri bir görüntüyü İmdb veya benzeri sinemaya yönelik içerik paylaşan web sitelerden almaktayız.

Yukarıdaki tüm bilgiler ışığında web sitemizdeki herhangi bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünmeniz halinde, web sitemizin iletişim kısmından bizlerle iletişime geçerek, telif sahibi olduğunuza dair belgeler eşliğinde bahsi geçen paylaşımı kaldırmamızı talep etmeniz halinde; içeriği kaldıracağımızı bilmenizi isteriz.

Bilmesem Genel Blog Sitesi – Bilmesem Ayıp Olur Mu?