Bilmesem Genel Blog Sitesi

Emeklilik Planı Filmi (The Retirement Plan)
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Emeklilik Planı Filmi (The Retirement Plan) – 2023

Emeklilik Planı Filmi (The Retirement Plan) – 2023

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
60 0

Emeklilik Planı filmi, bir aksiyon, komedi ve suç filminin tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. 2023 yapımı bu film, bir aksilik yaşanmaması halinde 29 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Web sitemizin amacı ise sizlere filme dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

Emeklilik Planı Filmi (The Retirement Plan)

Uyarı : Emeklilik Planı filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız var. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Emeklilik Planı Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

2023 yapımı bu filmin yönetmen koltuğunda Tim Brown oturuyor. Senarist ise yine yönetmenin kendisidir. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 29 Eylül 2023’tür.

Filmin türü aksiyon, komedi ve suç filmi olarak geçiyor. Bu üç film türü de Türkiye’de oldukça sevilen film türlerindendir. Bakalım filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

Filme dair genel detaylar;

Yönetmen : Tim Brown
Senarist : Tim Brown
Oyuncular : Nicolas Cage, Ashley Greene, Ron Perlman, Jackie Earle Haley, Ernie Hudson…
Tür : Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri, Yabancı Filmler
Yıl ve Süre : 2023 – 1 saat 43 dakika
Yayın Tarihi : 29 Eylül 2023 (Türkiye)
Menşei : Kanada
Yapımcı Şirket : Darius Films, Productivity Media

Filme dair görseller;

Emeklilik Planı Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde şu bilgilere ulaşmış bulunmaktayız;

Ashley ve küçük kızı Sarah hayatlarını riske atan bir suç girişimine bulaştıklarında, yardım edebilecek tek kişi olan babasına ulaşmaya çalışır. Ashley’in ayrı yaşadığı babası Matt, Cayman Adaları’nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşamaktadır. Onlar adaya gidip Matt ile buluşurken, suç patronu Donnie ve teğmen Bobo tarafından da takip edilir. Ashley, Sarah ve Matt giderek daha tehlikeli bir ağa karışırken, Ashley babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişi olduğunu ve babasında göründüğünden daha fazlası olduğunu çabucak öğrenir.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak paylaşmış olduğumuz fragman videosunu izleyerek de yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

Emeklilik Planı Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Emeklilik Planı Filmi Yorumlar

Emeklilik Planı Filmi (The Retirement Plan)

Filme dair yorumlar ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir başka fragman videosunun altına atılan yorumlara ulaşmış bulunmaktayız. İşte bahsi geçen yorumların bir kısmı; (Söz konusu yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • İyi bir film, vasat bir film veya kötü bir film olması umurumda değil. Eğer Nic Cage varsa izliyorum. Cage hangi filmde olursa olsun asla hayal kırıklığına uğratmaz.
 • Nicolas Cage’in kariyerinin bu aşamasından ne kadar keyif aldığını ve bunun için burada olduğumuzu hepimiz takdir edebilir miyiz?
 • Gerçekten Nick Cage Rönesansını yaşıyoruz, hayatta kalmak için ne güzel bir zaman
 • Yasal olarak komik görünüyor ve aksiyon sahneleri sağlam görünüyor. Ayrıca iyi yazılmış bir gerilim filmi. Biraz öngörülebilir ve klişe olabilir ama Cage her zaman başarıyı yakalıyor.
 • Cage’i sevmelisin. O, çalışan adamın oyuncusudur, bu işe yüreğini ya da en azından çabasını koyar ve sağlam bir oyuncudur (aşırı oyunculuk yaptığında bile).
 • Hiç kimse Aksiyon ve Komediyi Nicolas Cage gibi harmanlayamaz.
 • Hollywood’da hiç kimse Nicolas Cage’den daha sıkı çalışmıyor, millet bir milyon filmde rol aldı!
 • Nicholas Cage üretken bir aktör ve seyircisini hayal kırıklığına uğratmıyor. Bunu görmek için sabırsızlanıyorum.
 • Nicholas Cage filmleri genellikle bir tesadüftür. O sadece her şeyi yapıyor. İşte bu yüzden bu kadar muhteşem. Bu kesinlikle harika görünüyor!
 • Bu çok eğlenceli görünüyor. Cage ve Perlman’ı birlikte seviyorum. Nic Cage performanslarına her zaman elinden geleni yapan iyi bir oyuncu. Bazen filmler berbat oluyor ama oyunculuğu yüzünden değil. Tamamen yönetmene bağlı.
 • Nic Cage asla hayal kırıklığına uğratmaz. Adam bir efsane.
 • Nicholas Cage son zamanlarda harika filmler çekiyor, bu kaliteli filmlerle yeniden yükselişe geçmesine çok sevindim. Aynen böyle devam.
 • Beş kuruşsuz kuş kafesi dediğin şeye. 90’ların en büyük oyuncularından biri ve hala iyi filmler çekiyor
 • Bu, hiçbir senaryoya hayır diyemeyen bir adam. Ama kesinlikle izlenmeye değer hale getirecek. Bunu görmek için sabırsızlanıyorum

Filme dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

Emeklilik Planı Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Nicolas Cage
 • Ashley Greene
 • Ron Perlman
 • Jackie Earle Haley
 • Ernie Hudson

ve daha birçok oyuncu…

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Her Şeye Rağmen Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir