Bilmesem Genel Blog Sitesi

Konuş Benimle Filmi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Konuş Benimle Filmi (Talk to Me) – 2022

Konuş Benimle Filmi (Talk to Me) – 2022

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
251 0

Konuş Benimle filmi, bir korku ve gerilim filminin filminin tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. 2022 yapımı bu film, bir aksilik yaşanmaması halinde 01 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Web sitemizin amacı ise sizlere filme dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

Konuş Benimle Filmi

Uyarı : Konuş Benimle filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız var. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Konuş Benimle Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

2022 yapımı bu filmin yönetmen koltuğunda Danny Philippou ve Michael Philippou oturuyor. Senaristler ise Danny PhilippouBill Hinzman ve Daley Pearson‘dır. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 01 Eylül 2023’tür.

Film tür olarak korku ve gerilim filmi olarak geçiyor. Korku filmleri ve gerilim filmleri Türkiye’de oldukça sevilen film türlerindendir. Bakalım filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

Filme dair genel detaylar;

Yönetmen : Danny Philippou, Michael Philippou
Senarist : Danny Philippou, Bill Hinzman, Daley Pearson
Oyuncular : Sophie Wilde, Zoe Terakes, Miranda Otto, Jett Gazley, Chris Alosio…
Tür : Korku Filmleri, Gerilim Filmleri
Yıl ve Süre : 2022 – 1 saat 35 dakika
Yayın Tarihi : 01 Eylül 2023 (Türkiye)
Menşei : Avustralya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri
Yapımcı Şirket : Bankside Films, Causeway Films, Head Gear Films

Filme dair görseller;

Konuş Benimle Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde şu bilgilere ulaşmış bulunmaktayız;

Bir grup arkadaş, mumyalanmış bir el kullanarak nasıl ruh yaratılacağını keşfettiğinde, bu yeni heyecana kapılırlar, ta ki içlerinden biri çok ileri gidip korkunç doğaüstü güçleri serbest bırakana kadar.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak paylaşmış olduğumuz fragman videosunu izleyerek de yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

Konuş Benimle Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Konuş Benimle Filmi Yorumlar

Konuş Benimle Filmi

Filme dair yorumlar hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde fragman videosunun altına atılan yorumlara ulaşmış bulunmaktayız. İşte bahsi geçen yorumların bir kısmı; (Söz konusu yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • Korku türü için gerçekten harika bir zaman. Akıllı dram/korku filmlerinin hak ettiği saygı ve ilgiyi aldığını görmek güzel.
 • bu film çenemi yere yapıştırdı. Sophie Wilde onu parkın dışına çıkardı, Zoe Terakes ve Chris Alosio da öyle. Riley’nin olduğu bazı sahneler çılgıncaydı. sonu beni boş hissettirdi ama daha fazlasını istememe neden oldu. Gerçekten bir devam filmi umuyordum çünkü bu oyuncu kadrosunun kusursuz bir kimyası vardı. Keşke bu film iki saate kadar çıkabilseydi çünkü muhteşemdi. racka racka kardeşler için muhteşem bir ilk yönetmenlik denemesi, umarım daha fazla korku filmi çekerler
 • En son ne zaman bu kadar güzel bir korku filmi izlediğimi hatırlamıyorum. Bunu kesinlikle havaya uçurdular!!! Sadece kulaklarınızı acıtan yüksek sesli atlama korkuları değil, beni her zaman koltuğumun kenarında tutan harika bir hikaye anlatımı. 10/10.
 • Bu çok iyi yapıldı. Uyuşturucunun neden olduğu psikozu ve akran baskısını mükemmel bir şekilde tasvir ediyordu. En korkutucu kısım bununla ne kadar ilişki kurabildiğimdi.
 • Bu filmi izlemeyi yeni bitirdim ve açıkçası çok korkutucu ve gerçekten iyiydi. Bir saat 30 dakikadan daha uzun hissettim. Süper grafikti ve beni her zaman sarstı. Bundan sonra ne olacağını görmek için tüm film ilgimi çekti
 • AYEEEEE!! Bunun olduğuna inanamıyorum!!
 • Bu filmin izlenmeye değer olduğunu söylemek için buraya geldim. Bunu sinemada izledik. Birçok kez nefesimin kesilmesine neden oldu. Sadece jumpscare’lere bağlı değil. Filmin tamamı sizi korkutan ve gerginleştiren, önsezili bir atmosfer veriyordu.
 • Danny ve Michael Philippou’nun arka bahçelerinde video çekmekten film yönetmeye kadar ne kadar ilerledikleri kesinlikle şaşırtıcı, takdiri hak ediyorlar!
 • Bu filmi yeni gördüm ve kahretsin, ben de bir korku hayranı olarak bu filmi çok sevdim. Sonu beni çok boş ve korkuttu çünkü ya bu gerçekten bildiğiniz bir şeyse… kardeşlere büyük saygı ve dünyanın her yerinde ATM’de gösterilen ilk profesyonel filmleri için tebrikler, bunu hak ediyorlar!
 • Benimle Konuş’un başından sonuna kadar harika bir film olduğunu düşündüm. Bu filmden nefret eden insanlar muhtemelen bunun anlamını gerçekten anlamıyorlar. Bir grup YouTuber, ilk yönetmenlik denemesi için harika bir iş çıkardı. Konsept gerçekten benzersiz ve film insanların iddia ettiği kadar korkutucu olmasa da şok faktörünü ve yoğunluğunu nasıl devam ettireceğini kesinlikle biliyordu. Filmde size söyleyecek hiçbir şey bırakmayan çok sayıda grafik ve rahatsız edici sahne vardı çünkü anlaşılması gereken çok şey var. Bu filmi sevdim ve beklentilerimi düşük tutmak istedim, böylece hayal kırıklığına uğramadım. Bazı anlarda tahmin edilebilir olabilir ama bizim neslimizin bu noktasında herhangi bir filmde ne olacağını hemen hemen tahmin edebiliriz. Günün sonunda A24 çok büyük bir yapım şirketi. çünkü o kadar ilginç konseptler yaratıyorlar ki size ya harika geliyor ya da gelmiyor. Ve eğer onların şirketinden bir film sizin içinse, uzun süre aklınızda kalır. Gerçekten bu yılın en iyi filmlerinden biri olduğunu düşünüyorum ve sevilecek çok şey var.
 • Sonu beni tamamen şaşırttı, dün gece izledim ve hala düşünmeden duramıyorum. Çılgınca ve çok eğlenceli bir zaman. 10/10 bu çılgınlığı yaptığı için rackaracka ile gurur duyuyorum
 • Bir süredir izlediğim en iyi filmlerden biri. Kanlılık, korku, gerilim, aralıksız olay örgüsü ve aksiyonlar vardı. benim için 10/10

Filme dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

Konuş Benimle Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Sophie Wilde
 • Zoe Terakes
 • Miranda Otto
 • Jett Gazley
 • Chris Alosio

ve daha birçok oyuncu…

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Dün Gece Soho’da Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir