Bilmesem Genel Blog Sitesi

Kulüp Dizisi 2. Sezon
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Kulüp Dizisi 2. Sezon Fragman İzle, Bölümler, Konusu, Yorumlar ve Oyuncu Kadrosu

Kulüp Dizisi 2. Sezon Fragman İzle, Bölümler, Konusu, Yorumlar ve Oyuncu Kadrosu

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
147 0

Kulüp Dizisi 2. sezon, bir dram dizisinin 2. sezonunun tanıtımı ile karşınızdayız. Kulüp dizisinin 2. sezonu, bir aksilik yaşanmaması halinde 15 Eylül 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak. Web sitemizin amacı ise sizlere 2. sezona dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

Kulüp Dizisi 2. Sezon

Uyarı : Kulüp dizisinin 2. sezonunu izleyebilmek için Netflix’te üyeliğinizin olması gerekiyor. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Kulüp Dizisi 2. Sezon Fragman İzle, Bölümler, Konusu, Yorumlar ve Oyuncu Kadrosu

2. sezonun yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan oturuyor. Senarist hakkında maalesef bilgi edinemedik. 2. sezonun Netflix’teki yayın tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 15 Eylül 2023’tür.

Dizi tür olarak dram dizisi olarak geçiyor. Dram dizileri Türkiye’de oldukça sevilen dizi türlerindendir. Bakalım 2. sezonu izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

2. Sezona dair genel detaylar;

Yönetmen : Zeynep Günay Tan
Senarist :
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger…
Tür : Dram Dizileri, Netflix Dizileri, Türk Dizileri
Yıl ve Süre : 2023 –
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2023 (Netflix 2. sezon 1. bölüm)
Menşei : Türkiye
Yapımcı Şirket :

Tanıtım fragmanından bazı görseller;

Kulüp Dizisi 2. Sezon Konusu

Malumunuz diziler bölümlerden oluştuğu için 2. sezonun bölümlerine dair elde etmiş olduğumuz bilgileri sizlerle şu şekilde paylaşacağız;

Kulüp Dizisi 2. Sezon 1. Bölüm;

Hapisten yeni çıkan Matilda kızı Raşel’i sormak için hahamı ziyaret eder. Ancak Raşel’in kaderi, ondan öç almaya çalışan gece kulübü müdürü Çelebi’nin ellerindedir.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 2. Bölüm;

Matilda’nın Raşel ile görüşme çabaları sonuç vermez. Selim merakla beklenen açılış gecesinin öncesinde davetsiz bir misafirle uğraşır.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 3. Bölüm;

Matilda, Raşel’e bir aile tradejisinden bahseder ama çok önemli bir detaylı gizler. Raşel’in İsmet’le ilişkisi Matilda’yı çılgına çevirir.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 4. Bölüm;

Raşel babasına dair gerçekği öğrenmek için Matilda’yı sıkıştırır. Mordo, İsmet’le yüzleşir. Çelebi’nin geçmişini araştıran Matilda onunla bağlantısını ortaya çıkarır.

Kulüp Dizisi 2. Sezon

Kulüp Dizisi 2. Sezon 5. Bölüm;

Raşel’in zor bir tercih yapması gerekir. Matilda ile Çelebi arasında gerilim tırmanır. Siyasi iklim değişirken Orhan’ın endişeleri artar.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 6. Bölüm;

Selim sahneye çıkmadan hemen önce trajik bir haber alır. Orhan, Matilda’ya yaptıkları konusunda Çelebi ile yüzleşir.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 7. Bölüm;

Çelebi’nin açıkladığı sarsıcı gerçek karşısında Selim, Matilda’nın iyiliğini düşünerek kendinden taviz verir. Orhan, Mehvibe’yi korumak için tehlikeli bir işe kalkışır.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 8. Bölüm;

Raşel kaçıp İsmet’in evine gider. Bunun üzerine İsmet şaşırtıcı bir karar verir. Kulüpte yetkileri artan Çelebi, Matilda’ya geçmişte Mümtaz’la yaşadığı bir olayı anlatır.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 9. Bölüm;

Orhan’ın geçmişini kurcalayan Kürşat, Çelebi’yi yanına çekmeye çalışır. Matilda bir itirafta bulunur ve önemli bir karar alır. İsmet ve Raşel tereddütler içindedir.

Kulüp Dizisi 2. Sezon 10. Bölüm;

Kürşat, Orhan’ı gafil avlar ama Mehvibe duruma müdahale eder. Sokaklarda gerilim tırmanırken Matilda her yerde Raşel’i arar. Sığınacak bir kapı bulmak zorlaşmaktadır.

Elde ettiğimiz bilgiler çerçevesinde söz konusu dizinin 2. sezon bölümlerinin konuları bu şekilde yine yeni sezona dair paylaşılan fragmanı izleyerek de 2. sezona dair belirli bir düzeyde bilgi edinebilirsiniz;

Kulüp Dizisi 2. Sezon Fragman İzle

Kulüp Dizisi 2. Sezon Yorumlar

Kulüp Dizisi 2. Sezon

Dizinin yeni sezonuna dair paylaşılmış olan fragman videosunun altına atılmış yorumların bir kısmını sizler için derlemiş bulunmaktayız;

 • Sonunda sabırsızlıkla bekliyorduk çok kaliteli bir dizi oyuncular şahane 3. Sezon olacaksa lütfen bu kadar bekletmeyin
 • Bomba bir sezon daha geliyor belli
 • Çok iyi bir sezon bekliyor bizi aşırı heyecanlandım
 • Tüylerim diken diken oldu resmen
 • Ben tek sezonluk dizi sanmıştım. Sevindim fragmanı görünce çünkü ilk 6 bölümü gerçekten çok güzeldi. Bence Netflix’de yayınlanmış en kaliteli yerli iş bugüne kadar Bir Başkadır ile birlikte. Ama son bölümlerinde kötü karakteri iyi gösterme çabası olmamıştı bence. Çelebi tabii ki hatalarından ders çıkarıp değişebilir ama bir anda affedilmesi ve yaptıklarının hiçbir karşılığı olmaması saçma. Ve o kadar olaydan sonra sofrada buluşma mesajı basit kaçmıştı.
 • Keşke sadece kötüler olsa
 • Ne dizi yaparmışsınız bee bu kadar uzun bekletilirmi izleyici
 • Hadi canım cok iyi haber bayılıyorum bu zamanın İstanbul’una. İnsanlar giyinmeyi biliyordu.
 • Olum nerdeyse sezonu unuttum yeniden izliycez mecbur

Diziye dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de dizi hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

Kulüp Dizisi 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Kulüp Dizisi 2. Sezon

Dizide pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Gökçe Bahadır
 • Barış Arduç
 • Salih Bademci
 • Fırat Tanış
 • Metin Akdülger

ve daha birçok oyuncu…

2. Sezonu izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Şeytanın Elçileri Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir