Bilmesem Genel Blog Sitesi

Maymun Kral Geri Döndü Filmi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Maymun Kral Geri Döndü Filmi (Monkey King Reborn) – 2021

Maymun Kral Geri Döndü Filmi (Monkey King Reborn) – 2021

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
166 0

Maymun Kral Geri Döndü filmi, bir animasyon, aksiyon ve fantezi filminin tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. 2021 yapımı bu film, bir aksilik yaşanmaması halinde 15 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Web sitemizin amacı ise sizlere filme dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

Maymun Kral Geri Döndü Filmi

Uyarı : Maymun Kral Geri Döndü filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız var. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Maymun Kral Geri Döndü Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

2021 yapımı bu filmin yönetmen koltuğunda Yunfei Wang oturuyor. Senaristler ise Yunfei WangCheng’en Wu ve Xiaoyu Wu‘dur. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 15 Eylül 2023’tür.

Filmin türü ise animasyon, aksiyon ve fantezi filmi olarak geçiyor. Bu üç film türü de Türkiye’de oldukça sevilen film türlerindendir. Bakalım filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

Filme dair genel detaylar;

Yönetmen : Yunfei Wang
Senarist : Yunfei Wang, Cheng’en Wu, Xiaoyu Wu
Oyuncular : Yenni Ann, Xuecen Bai, Zhongyang Baomu, Jiang Bian, Roly Gutiérrez…
Tür : Animasyon Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantezi Filmleri, Yabancı Filmler
Yıl ve Süre : 2021 – 1 saat 35 dakika
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2023 (Türkiye)
Menşei : Çin
Yapımcı Şirket : Filmko Film Co., SAG-AFTRA

Filme dair görseller;

Maymun Kral Geri Döndü Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde şu bilgilere ulaşmış bulunmaktayız;

Çok çok uzun zaman önce, Doğu topraklarında şeytanlar kol gezmişti. Önceki yaşamında Buddha Rulai’nin ikinci çırağı olan Usta Tang, Batı’daki Leiyin Tapınağı’na Doğu topraklarını arındırmak için kutsal yazılar getirmeye yemin eder. (Filmin konu bilgisi otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları söz konusu olabilir.)

Yukarıdaki bilgilere ek olarak paylaşmış olduğumuz fragman videosunu izleyerek de yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

Maymun Kral Geri Döndü Türkçe Dublaj Fragman İzle

Maymun Kral Geri Döndü Filmi Yorumlar

Maymun Kral Geri Döndü Filmi

Filme dair yorumlar hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir başka fragman videosunun altına atılan yorumlara ulaşmış bulunmaktayız. İşte bahsi geçen yorumların bir kısmı; (Söz konusu yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • Popüler kültürün gerçekte kaç tane Sun Wukong uyarlamasına ihtiyacı var? Cevap: EVET
 • Bu muhteşemdi! Batıya Yolculuk hikayesinde olduğu gibi, Wukong tanrıların kralını hiçbir şeymiş gibi yener ve sonra neredeyse Budha’nın elinden tamamen fırlar, bu yüzden iblis kralı yenmek çocuk oyuncağı olmalıdır.
 • Pratikte bu, başka bir hikayenin ön bölümü olan ancak bize daha yetişkin bir Wukong’u sunan bir devam filmi olarak aktarılan bir hikayeye dayanan bir filmdir!? ÖNCEKİ BİR DEVAM ÇEKİLİŞİNİ YAPTILAR!?
 • Bu dublajlı versiyonu görmek için sabırsızlanıyorum!! Orijinalin henüz bir altyazısı olmadığı için nihayet içeriğe sahip olacağım. Umarım aynı miktarda duyguyu barındırır
 • Hey! Çok heyecanlandım! Bu muhteşem görünüyor! Elbette olay örgüsü aşırı dramatik olacak, bazı yerlerdeki diyaloglar tuhaf olacak ama kahretsin ilk filmi beğendim ve bunu da kesinlikle beğeneceğim.
 • Normalde maymun karakter tasarımlarını pek sevmem ama bu dikkatimi çekti
 • Merak edenler için, 7 Aralık’ta çıkıyor, daha erken değil. Nisan ayında nerede göreceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Ama sonra blue ray’e çıkacak… İzlemek için sabırsızlanıyorum.
 • Monkey King’in farklı versiyonlarını her zaman sevmişimdir ve bu kesinlikle ilgimi çekti.
 • yeni izledim bunu çok güzeldi! tek şikayetim film aniden bitiyormuş gibi hissettiriyor ama onun dışında gerçekten beğendim!
 • Wukong’ların tek Göksel Maymun olmadığını ilginç bir şey keşfettik. Üç tane daha var. Altı Kulak. Kırmızı Alt. Ve Uzun Kol. Wukong görünüşe göre bilgiyi temsil ediyor. Bu onun hakkında ÇOK ŞEYİ açıklıyor. Tamamen büyümüş ve tamamen konuşabilen biri olarak doğar. Ona öğretilen her mistik sanatta ustalaşıyor. Kardeşi Altı Kulak. Onun dengidir ve gerçeği temsil eder. Altı kulağı ona her türlü aldatmaca ve yalanı görme yeteneği veriyor. Kırmızı Dip ve Uzun Kol hakkında pek bir şey bilinmiyor. Ama saf ham fiziksel güç açısından. Uzun Kol dördünün en güçlüsüdür.
 • Monkie Kid’in Sun Wukong’unu seslendirecek seslendirme sanatçısını görmek isterim
 • Bunu Overly Sarcastic Productions ile nasıl paylaşabileceğimizi bilen var mı? Eminim bunu görmeyi çok isterler!
 • Ultra Harika! Ayrıca ilk bakışta orijinal efsaneye çok uygun görünüyor. Avrupa’da görmek için sabırsızlanıyorum
 • İlginç görünüyor, izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
 • Kaç tane maymun kral filmi izlediğimi bilmiyorum ama hepsini çok sevdim. Bu benim favorim.

Filme dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

Maymun Kral Geri Döndü Filmi Oyuncu Kadrosu

Maymun Kral Geri Döndü Filmi

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Yenni Ann
 • Xuecen Bai
 • Zhongyang Baomu
 • Jiang Bian
 • Roly Gutiérrez

Oyuncular, filmin türü animasyon olduğu için seslendirme yapmaktadırlar. Söz konusu kişilerin aktör olup olmadıkları hakkında maalesef bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Güvenli Bir Yer Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir