Bilmesem Genel Blog Sitesi

Venedik'te Cinayet Filmi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Venedik’te Cinayet Filmi (A Haunting in Venice) – 2023

Venedik’te Cinayet Filmi (A Haunting in Venice) – 2023

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
75 0

Venedik’te Cinayet filmi, bir suç, dram ve korku filminin tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. 2023 yapımı bu film, bir aksilik yaşanmaması halinde 15 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Web sitemizin amacı ise sizlere filme dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

Venedik'te Cinayet Filmi

Uyarı : Venedik’te Cinayet filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız var. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Venedik’te Cinayet Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

2023 yapımı bu filmin yönetmen koltuğunda Kenneth Branagh oturuyor. Senaristler ise Michael Green ve Agatha Christie‘dir. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 15 Eylül 2023’tür.

Film tür olarak suç, dram ve korku filmi olarak geçiyor. Bu üç film türü de Türkiye’de oldukça sevilen film türlerindendir. Bakalım filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

Filme dair genel detaylar;

Yönetmen : Kenneth Branagh
Senarist : Michael Green, Agatha Christie
Oyuncular : Kenneth Branagh, Kelly Reilly, Michelle Yeoh, Jamie Dornan, Kyle Allen…
Tür : Suç Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler
Yıl ve Süre : 2023 – 1 saat 43 dakika
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2023 (Türkiye)
Menşei : Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, İtalya
Yapımcı Şirket : 20th Century Fox, 20th Century Studios, Kinberg Genre

Filme dair görseller;

Venedik’te Cinayet Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde şu bilgilere ulaşmış bulunmaktayız;

İkinci Dünya Savaşı sonrası Venedik’te artık emekli olan ve kendi sürgününde yaşayan Poirot isteksizce bir seansa katılır. Ancak konuklardan biri öldürüldüğünde, katili ortaya çıkarmak bir kez daha eski dedektifin sorumluluğundadır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak paylaşmış olduğumuz fragman videosunu izleyerek de yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

Venedik’te Cinayet Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Venedik’te Cinayet Filmi Yorumlar

Venedik'te Cinayet Filmi

Filme dair yorumlar ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir başka fragman videosunun altına atılan yorumlara ulaşmış bulunmaktayız. İşte bahsi geçen yorumların bir kısmı; (Söz konusu yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • Michelle Yeoh’un nihayet hak ettiği takdiri aldığını ve alışılagelmiş Asya arketiplerinden daha çeşitli roller teklif edildiğini görmek çok sevindirici.
 • Muhtemelen tam bir korku filmi olmayacak, ancak bu yarı korku unsurlarının varlığı, bunu bu yıl gördüğüm en sıradışı ama aynı zamanda ilginç fikirlerden biri haline getiriyor. Yayınlandıktan sonra ne kadar başarılı olacağını merak ediyorum.
 • Bu filmlerin genellikle gişede çok başarılı olmadığını biliyorum, bu yüzden onları yapmaya devam ettikleri için çok minnettarım. İyi yapılmışlar ve izlemesi eğlenceli.
 • Şimdi BU şekilde bir devam filmi çekersiniz. Karakterleri farklı bir türe atın ve ortaya çıkışını izleyin. Son iki filmden daha iyi olacak gibi görünüyor. Özellikle serinin üçüncü filmiyle birlikte çok az film tür değiştirmeye korkuyor. Sırf bu nedenle bile bunun büyük bir başarı olmasını umuyorum. Filmlerin farklı bir şey denemesi harika.
 • Bu ÇOK İYİ görünüyor! Mükemmel oyuncu kadrosu, güzel sinematografi, Branagh’ın bu filmde izlediği yöne bayılıyorum.
 • Görüntü yönetimi, oyuncular, kostümler, müzik, Poirot’nun aksanı her zaman olduğu gibi kaliteyle dolup taşıyor… Bunu görmek için sabırsızlanıyorum. Kenneth Branagh beceri ve yetenekle eş anlamlıdır
 • Bu harika görünüyor, bunda aradıkları korku ve doğaüstü unsurları seviyorum. Kesinlikle filmi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum
 • Bu harika görünüyor!!! Gizem/gerilim ve karışıma doğaüstü/unsurlar eklendi!!!! Bu filmin kendine özgü bakış açısına bayılıyorum.. Son iki film güzeldi…. Umarım bu film de hayal kırıklığına uğratmaz.
 • Agatha Christie’nin yeni bir romanı ve Kenneth Branagh’ın geri dönüş rolü. Bu filmi bir an önce izlemek için sabırsızlanıyorum!
 • Heyecan verici bir filme benziyor, hem korku hem de gerilim mükemmel. Heyecanla yayına girmesini bekliyorum

Filme dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

Venedik’te Cinayet Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Kenneth Branagh
 • Kelly Reilly
 • Michelle Yeoh
 • Jamie Dornan
 • Kyle Allen

ve daha birçok oyuncu…

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir