Bilmesem Genel Blog Sitesi

After: Her Şey Filmi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. After: Her Şey Filmi (After Everything) – 2023

After: Her Şey Filmi (After Everything) – 2023

BilmesemSitesi BilmesemSitesi -
102 0

After: Her Şey filmi, bir dram ve romantik filmin tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. 2023 yapımı bu film, bir aksilik yaşanmaması halinde 15 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Web sitemizin amacı ise sizlere filme dair olabildiğince detaylı bilgi sunmaktır. İşte detaylar;

After: Her Şey Filmi

Uyarı : After: Her Şey filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız var. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

After: Her Şey Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

2023 yapımı bu filmin yönetmen koltuğunda Castille Landon oturuyor. Senaristler ise Castille Landon ve Anna Todd‘dur. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 15 Eylül 2023’tür.

Film tür olarak dram ve romantik film olarak geçiyor. Bu iki film türü de Türkiye’de oldukça sevilen film türlerindendir. Bakalım filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz hangi yönde olacak?

Filme dair genel detaylar;

Yönetmen : Castille Landon
Senarist : Castille Landon, Anna Todd
Oyuncular : Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Mimi Keene, Stephen Moyer…
Tür : Dram Filmleri, Romantik Film, Yabancı Filmler
Yıl ve Süre : 2023 – 1 saat 33 dakika
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2023 (Türkiye)
Menşei : Amerika Birleşik Devletleri
Yapımcı Şirket : Voltage Pictures, Wattpad

Filme dair görseller;

After: Her Şey Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde şu bilgilere ulaşmış bulunmaktayız;

Herkes onun yeni romanını beklerken Hardin, yaratıcılığını kaybetmiştir. Bir türlü ilerleme kaydedemeyen Hardin, kendini yalnız, kırılmış, kaybolmuş hisseder çünkü Tesa orada değilse onun için hiçbir şeyin önemi yoktur. Genç adam, onu ve bitmemiş aşk hikayelerini düşünmeden edemez. Bunu aşmak isteyen Hardin, geçmişte haksızlık ettiği Natalie’den özür dilemek ve kendini bulmak için Lizbon’a gitmeye karar verir.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak paylaşmış olduğumuz fragman videosunu izleyerek de yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

After: Her Şey Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

After: Her Şey Filmi Yorumlar

After: Her Şey Filmi

Filme dair yorumlar ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir başka fragman videosunun altına atılan yorumlara ulaşmış bulunmaktayız. İşte bahsi geçen yorumların bir kısmı; (Söz konusu yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları yaşanabilmektedir.)

 • Bu filmler, kiminle çıkılmayacağının ve kötü bir ilişkiye girerseniz ne yapmamanız gerektiğinin mükemmel bir tasviridir. Ancak ne yazık ki çoğu kişi bunu zehirlilik ve istismarla ilgili bir PSA olarak değil, sonunda “aşkın her şeyi fethettiği” sorunlu bir aşk hikayesi olarak kabul edecek.
 • 4. filmle karşılaştırıldığında bu filmin kitaba sadık kalmasından mutluyum. Kitaplarda Portekiz’in olmadığını ve Natalie’nin çok farklı olduğunu biliyorum ama yine de orijinal hikayeye bir nevi yakın. After’ın büyük bir hayranıyım ve 3. ve 4. film o kadar iyi olmasa da yine de bu fragmanı beğendim ve sonunda iyi bir şey çıkacağını düşünüyorum. Bence Hardin’in Portekiz’de başka kızlarla takıldığı önceki fragman gerçek değildi ve tanıtım için yapılmıştı çünkü Anna Todd onu asla Tessa’ya sadakatsiz bırakmayacaktı. Birbirlerine olan sadakatleri hikayenin en büyük kısımlarından ve kavramlarından biridir. Pek çok insan filmleri sevmese de ben sonsuza dek After hayranıyım ve son filmin iyi olacağına gerçekten inanıyorum. Not: Hessa meme’i için ikinci film her zaman favorim olacaktır!!!!!
 • Bir araya gelseler iyi olur, 5 yıla değecek
 • Aksiyon sahnesini görmek için sabırsızlanıyorum. Hardin’in agresif ve kavgacı tavrını seviyorum.
 • After 5’ı sabırsızlıkla bekliyorum, gerçekten güzel bir dizi, umarım devam edebilirler. diğer 4’ünü de izledim ve kahretsin Tessa ve Hardin’e olan aşk muhteşem
 • Bu diziyi yeni keşfettim ve 24 saat içinde tamamını izliyorum! Onu seviyorum ve bir sonrakine kadar sabırsızlanıyorum.
 • Dizinin tamamını izlediler ve hayatlarının bu son bölümünü sabırsızlıkla bekliyorlar. Zehirli bir ilişki ama gerçek aşk ve Hardin onun için zamanla değişti..onları seviyorum,mükemmel kimya
 • Bu dizileri seviyorum
 • Bu diziyi özleyenler..son bölüm olarak duyurdular….
 • Bunun bir televizyon dizisi olması gerekirdi. Kitaplarla ilgili esprilerim var ama onlarda çok daha fazla unsur ve karakter gelişimi vardı. Tüm arsa çizgileri ve yan araziler büyük ölçüde azaldı veya hiç yok. Karakterlerin cinsiyetleri mantıklı bir sebep olmadan değişti. Her filmde farklı oyuncular. Dürüst olmak gerekirse kitapta sevimli tek bir karakter bile bulamadım. Ama çok daha gelişmişlerdi. Kitap sahnelerini oynamalarına izin verilse Molly ve aktrisi inanılmaz olabilirdi
 • Tessa’nın dönüp telefonuna baktığı sahne After We Fell’deki sahnenin aynısıdır (Tessa’nın ilk sabah Seattle’da uyandığı ve Hardin’in ona bir mesaj gönderip göndermediğini görmek için telefonunu kontrol ettiği sahne). Sanırım Jo’yla yeni sahnelerin olmayacağı doğru.
 • bu dizi bitemez bağımlısıyız
 • Tüm zamanların en sevdiğim dizisi
 • Lanet etmek. Umarım yeni yetişkinlere yönelik aşk kitabım bir gün böyle çıkar…
 • Bu dizi boşanmayla sonuçlanmadan bitmeyecek.
 • Harika bir romantik film serisi. Filmin ana çiftini gerçekten çok beğendim. Bu film bana Elli Gölge serisini hatırlattı.
 • Dört gözle bekliyorum!
 • insanlar, içindeki gerçeklik dikkate alınmadan tüm dizinin zaman kaybı olduğunu söylüyor. ne olursa olsun ilişkilerde zehirlilik vardır. Tessa ve Hardin ilişkilerin nasıl sürdüğünü gösteren az sayıda çiftten biri. bunun için savaşırsın. Yeter ki, kaybedilmiş bir bedel olduğunu iddia etmenize rağmen içinizde o kişiyle birlikte ateşlenen bir umut olsun. Kişisel açıdan bakıldığında birini sevdim ve bu zorlu bir yoldu. bizimki gerçekten öyle olduğunu hissettiğim anda bitmişti ve daha önce olduğu gibi uzlaşmaya varmak için ne umut ne de güç vardı. tessa ve Hardin, sözlerden çok taviz vermenin ve sözünü tutmanın önemli olduğunu gösteriyor. insanların ilişkilerin kötü taraflarını görmesini sağlayacak şekilde konulmuştur, bu yüzden bazı oranlar bunun “çöp” olduğunu veya “anlamının olmadığını” söylüyor çünkü ister inanın ister inanmayın, insanlar kolay çıkış yolunu istiyor. her şey iyi. Yani evet,

Filme dair daha birçok olumlu veya olumsuz yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirterek, bu konuda arayış içerisinde olan insanlara yardımcı olunuz. (Teşekkürler.)

After: Her Şey Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu yer alıyor. Mevcut oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde;

 • Hero Fiennes Tiffin
 • Josephine Langford
 • Louise Lombard
 • Mimi Keene
 • Stephen Moyer

ve daha birçok oyuncu…

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Venedik’te Cinayet Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir